Choose another language. 

Молитва, Дача, Молитва, Частина 2 (Молитва через Біблію № 262)

Текст: 2 Коринтянам 9: 7-15

11 збагачуючись у кожному для всієї щедрості, що приносить нам подяку Богові.
 
12 Адже управління цього служіння не тільки приносить бажання святих, але і багатьох із подяками для Бога;
 
13 Вони, експериментуючи з цим служінням, прославляють Бога за вашу сповідується підкорення Євангелії Христовім і вашому ліберальному розподілу для них і для всіх людей;
 
14 і через молитву вашу за вас, що за вами за велику Божу благодать у вас.
 
15 Спасибі Богу за невимовний подарунок.

---

Ми знаходимося в серії повідомлень під назвою "Молитва через Біблію: серія на кожному проході та вірші щодо молитви у Біблії". Мета цієї серії - заохотити вас і мотивувати вас молитися Богу Біблії. Ми висвітлюємо кожне з цих понад 500 віршів та уривків у Божому Біблії мотивуючих мотивів. До цих пір ми завершили 261 повідомлення в цій серії.

Це повідомлення № 262 з назвою "Молитва, Давання, Молитва", частина 2.

У цьому уривку ми бачимо, як Павло заохочує віруючих у Коринті віддавати потребам віруючих в Єрусалимі. Коли він робить свою справу, він дає чотири переваги, які виникають, коли християни охоче віддають потребам інших - чотири побічні продукти відповідної молитви, якщо хочете. Єдина річ, щоб сказати, що ти молився про чиюсь ситуацію, але це ще одна справа, щоб показати свою турботу, даючи або служивши, щоб полегшити свої страждання. Я впевнений, що жертви ураганів Харві та Урагану Ірма цінують нашу молитву, але вони цінують набагато більше грошей, які ми даруємо, і витрати, які ми надсилаємо. І, як відзначається на цьому тижні доповіді USA Today, це християнські установи, які надають основну допомогу на стихійних лихах на місці.
 
Християни в Єрусалимі не мали урагану для боротьби, але вони стикалися з крайньою бідністю, тому що вони були значною мірою відірвані від суспільства через свою професію віри в Христа у самому центрі іудаїзму. Павло хотів, щоб коринтяни поставили те, чого бракувало серед християн в Єрусалимі. Коментар "InterVarsity Press" зазначає, що "конкретна допомога, надана коринфітянами, полягає у забезпеченні потреб іудейських християн". У першому столітті це становило їжу, одяг та притулок, тому допомога, надана через внесок Коринтян, є необхідністю, а не розкішшю ".
 
Якщо коринтяни дали віруючих в Єрусалим, Павло каже їм, що вони будуть поставляти "бажання святих". Це перше благословення вільного дарування тим, хто цього потребує. Слово "хочу" тут означає "відсутність". Пожертвування грошей від коринфської церкви наповнило б дірки, які існували в положеннях церкви в Єрусалимі. Вони б забезпечували відсутність громади. Але Павло говорить ще кращі благословення, ніж потреби, що слідують за актом дарування.
 
Продовжуючи вірш 12, він каже, що їхній подарунок буде "багатий також багатьма подяками Богові" через молитву. Це друге благословення, яке вільно дарує тим, хто цього потребує. Інакше кажучи, дар, який вони дають Церкві Єрусалиму, виросте навіть за межі того, що вони призначали, і стане причиною виснаження або переповнення подяки Богові в молитві. Біблія каже, що Бог "населяє [Його присутність знаходиться] в хвалі Його народу". Подарунок, наданий Коринфській церкві, змусить християн у Єрусалимі молитися про те, щоб їхні потреби були виконані, але молитися з "численними" надмірними подяками за їхні потреби. Вони будуть говорити "дякую" Богу.
 
Чи ти був причиною того, хто нещодавно дав подяку Богові? Чи були ти причиною, чому хтось прийшов у церкву із заявою про хвалу замість молитви? Якщо ні, то чому б не почати давати сьогодні безкоштовно? Постачати комусь інше. Дайте їм привід бути вдячними.

---

Тепер, якщо ви з нами сьогодні, і ви не знаєте Господа Ісуса Христа як свого Спасителя, то перша молитва повинна бути тим, що ми називаємо Молитвою Сповіді.

Римлянам 10: 9 і 13 каже: "Якщо ти зі своїми устами визнаєш, Господа Ісуса, і повіриш у своє серце, що Бог воскресив Його з мертвих, то будеш спасений ... Бо кожен, хто покличе ім'я Господа спасеться ".

Якщо ви просто довіряєте Ісусу Христу як свого Спасителя, і ви молились за цю молитву і розуміли це з вашого серця, я вам звіщаю, що, спираючись на Слово Боже, ви тепер врятовані від пекла, і ви на своєму шляху до неба. Ласкаво просимо в сім'ю Бога!

Бог любить вас. Ми любимо вас. І може Бог благословить вас.