Choose another language. 

انماز، دادن، نماز، قسمت دوم (دعا از طریق کتاب مقدس # 262)

متن: 2 قرنتیان 9: 7-15

11 و در همه چیز به همه رحمت و رحمت، که به ما شکرگزار خداوند است، غنی می شود.
 
12 زیرا اداره این خدمت نه تنها خواستار مقدسین است، بلكه از خداوند نیز بسیار سپاسگزار است.
 
13 با تجربیات این خدمت، خداوند را به خاطر تسلیم اعتراف خود به انجیل مسیح و برای توزیع لیبرال خود به آنها و برای همه مردم تحسین می کنند.
 
14 و با دعای شما برای شما، که مدتها بعد از شما برای فیض خداوند در شما است.
 
15 از خداوند بخاطر هدیه ای غیر قابل توصیفش سپاسگزارم

---

ما در مجموعه ای از پیام ها با عنوان "دعا از طریق کتاب مقدس: سری در هر گذر و آیه مربوط به نماز در کتاب مقدس". هدف این سری این است که شما را تشویق کنید و انگیزه دهید که به خدای کتاب مقدس دعا کنید. ما هر کدام از این بیش از 500 آیه و عبارات در کتاب مقدس عبادت موعظه نماز را برجسته می کنیم. تا کنون، 261 پیام در این سری کامل شده است.

این پیام # 262 با عنوان، نماز، دادن، نماز، قسمت 2 است.

در این بند، ما پل را تشویق می کنیم مؤمنان در قرنتس به نیازهای مؤمنان در اورشلیم. همانطور که او پرونده خود را ارائه می دهد، او چهار مزیت را به وجود می آورد که وقتی مسیحیان به میل خود به نیازهای دیگران پاسخ می دهند، - چهار محصول جانبی دعا، اگر شما می خواهید. یک چیز می گویند که شما در مورد وضعیت شخصی دعا می کنید، اما این چیز دیگری است که شما را با دادن یا خدمت به رنج خود رفع می کند. من مطمئن هستم که قربانیان طوفان هاروی و طوفان ایرما از دعاهای ما قدردانی می کنند، اما آنها بسیار بیشتر از پولی که به ما می دهند و آنچه که ما می فرستیم قدردانی می کنیم. و، به عنوان یک گزارش ایالات متحده آمریکا در این هفته اشاره کرد، این سازمان های مسیحی است که بخش عمده ای از کمک های فاجعه به زمین را فراهم می کنند.
 
مسیحیان در اورشلیم برای مقابله با طوفان نداشتند، اما آنها با فقر شدید مواجه بودند، زیرا آنها به دلیل حرفه ای از ایمان به مسیح در مرکز یهودیت عمدتا از جامعه جدا شده بودند. پولس می خواست قرنتانیان را در اختیار مسیحیان اورشلیم قرار دهد. تفسیر مطبوعاتی InterVarsity یادآور می شود که "کمک ویژه ای که توسط قرنتیان ها ارائه می شود، تهیه نیازهای مسیحیان یهود است." در قرن اول، این امر به غذا، لباس و سرپناه است، بنابراین کمک از طریق کمک های قرنتیان توسط ضرورت، نه لوکس ارائه می شود. "
 
اگر قرنتیان به مؤمنان در اورشلیم دادند، پولس به آنها می گوید که آنها «خواسته های مقدسین» را تهیه می کنند. این اولین برکت دادن آزادی به کسانی است که نیاز دارند. کلمه "want" در اینجا به معنای "فقدان" است. پیشنهاد پولی از کلیسای Corinthie می تواند سوراخهای موجود در مقررات کلیسا در اورشلیم را پر کند. آنها آنچه را که فاقد فستیوال است، ارائه می دهند. اما پولس می گوید حتی برتری های بهتر از نیازهایی که به دنبال اعطای آن است.
 
در ادامه در آیه 12، او می گوید که هدایای آنها از طریق دعا "از طریق دعا بسیار با شکوه خداوند است". این دومین برکت آزادانه دادن به کسانی است که نیاز دارند. به عبارت دیگر، هدیه ای که به کلیسای اورشلیم می دهد، حتی فراتر از آنچه که در نظر گرفته شده، رشد می کند و باعث می شود که خداوند را در نماز بخواند یا سرازیر شود. کتاب مقدس می گوید که خدا "ساکنان [حضور او در در بر داشت] ستایش از مردم او است." هدیه ای که کلیسای قرنتیان می دهد، مسیحیان در اورشلیم را دعوت می کنند تا نیازهایشان را برآورده کنند، اما دعا می کنند تا با احترام "فراوانی" برای نیازهای خود، ملاقات کنند. آنها می گویند "با تشکر از شما" به خدا.
 
آیا دلیلی برای هر کسی که به تازگی خدا را شکر آورده است، بوده است؟ آیا به همین دلیل است که به جای درخواست دعا، کسی به یک کلیسا با گزارش ستایش آمد؟ اگر نه، چرا شروع به آزاد کردن امروز نمی کنم؟ نیاز دیگران را تامین کنید. آنها را دلداری می دهند.

---

حالا اگر امروز با ما هستيد و خداوند عيسي مسيح را به عنوان نجات دهنده خود نمي دانيد، اولين نماز شما بايد همان چيزي باشد که نماز شب بخوانيد.

رومیان 10: 9 و 13 می گوید: «اگر عیسی خداوند را با دهان خود اعتراف کنی و به قلب تو ایمان بیاور که خدا او را از مردگان برانگیخته است، نجات خواهد یافت ... زیرا هر کس نام خود را فراخواند از خداوند نجات خواهد یافت. "

اگر شما فقط عیسی مسیح را به عنوان نجات دهنده خود اعتماد کردید و دعا کردید و از قلب خود به معنای آن بودید، به شما اعلام میکنم که بر اساس کلام خدا، شما اکنون از جهنم نجات یافته و در راه خود به بهشت ​​هستید. به خانواده خدا خوش آمدید!

خدا تو را دوست دارد ما شما را دوست داریم و خداوند تو را برکت دهد