Choose another language. 

תפילה, מתן, חיבור תפילה, חלק 2 (מתפלל דרך התנ"ך # 262)

טקסט: 2 Corinthians 9: 7-15

11 להיות מועשר בכל דבר לכל bountifulness, אשר causeth לנו הודיה לאלוהים.
 
12 עבור ניהול של שירות זה לא רק supplieth רוצה של הקדושים, אלא גם בשפע על ידי הרבה הודיה לאלוהים;
 
13 Whiles על ידי הניסוי של ministration זה הם מהללים את אלוהים על הכפירה המוצהרת שלך על בשורת המשיח, ועל הפצה הליברלית שלך אליהם, ולכל הגברים;
 
14 ועל ידי התפילה שלך בשבילך, אשר זמן רב לאחר לך על החסד של אלוהים בך.
 
15 תודה לאל על המתנה הבלתי נתפסת שלו.

---

אנחנו נמצאים בשורה של מסרים שכותרתם "התפללות בתנ"ך: סדרה על כל מעבר ופסוק על תפילה בתנ"ך". מטרת הסדרה היא לעודד ולהניע אותך להתפלל לאלוהים של התנ"ך. אנו מדגישים כל אלה מעל 500 פסוקים ומעברים ב תפילה מוטיבציה התנ"ך התפילה. עד כה השלמנו 261 הודעות בסדרה זו.

זה המסר # 262 שכותרתו, תפילה, נתינה, חיבור תפילה, חלק 2.

בקטע זה אנו רואים את פול מעודד את המאמינים בקורינת לתת לצורכי המאמינים בירושלים. כפי שהוא עושה את המקרה שלו, הוא נותן ארבעה יתרונות אשר הביאו כאשר הנוצרים ברצון לתת את הצרכים של אחרים - ארבעה תוצרי לוואי של תפילה ענה, אם תרצו. זה דבר אחד לומר שאתה מתפלל על המצב של מישהו, אבל זה דבר אחר כדי להראות את הדאגה שלך על ידי מתן או משרת כדי להקל על סבלם. אני בטוח הקורבנות של הוריקן הארווי הוריקן אירמה מעריכים את התפילות שלנו, אבל הם מעריכים הרבה יותר את הכסף שאנחנו נותנים ואת החומרים שאנו שולחים. וכפי שציין דוח של "יו.אס.די." השבוע, מדובר בסוכנויות נוצריות המספקות את עיקר ההקלה על הקרקע.
 
לנוצרים בירושלים לא היה סופת הוריקן להתמודד, אבל הם עמדו בפני עוני קיצוני, משום שהם נותקו במידה רבה מהחברה בשל מקצוע האמונה שלהם במשיח במרכז היהדות. פול רצה שהקורינתיים יספקו את מה שחסר בין הנוצרים בירושלים. הפרשנות לעיתונות הבין-פרשנית מציינת כי "העזרה הספציפית שניתנה על ידי הקורינתיים היא זו של הספקת הצרכים של נוצרי יהודה". במאה הראשונה זה הסתכם במזון, בגדים, מחסה, ולכן העזרה המוצעת באמצעות תרומתם של הקורינתים היא בהכרח הכרח, לא מותרות ".
 
אם הקורינתיים יתנו את המאמינים לירושלים, פול אומר להם שהם יספקו את "רצון הקדושים". זוהי ברכה ראשונה של מתן בחופשיות לנזקקים. המילה "רוצה" כאן פירושה "חוסר". ההצעה הכספית מהכנסייה הקורינתית תמלא את החורים שהיו קיימים בהוראות הכנסייה בירושלים. הם יספקו את מה שהקהילה חסרה. אבל פול אומר ברכות טוב יותר מאשר צריך להיות ואחריו מעשה הנתינה.
 
המשך בפסוק 12, הוא אומר המתנה שלהם יהיה "בשפע גם על ידי הרבה הודיה לאלוהים" באמצעות תפילה זו הברכה השנייה של מתן בחופשיות לנזקקים. במילים אחרות, המתנה שהם נותנים לכנסייה הירושלמית תגדל אפילו מעבר למה שהם התכוונו ותהיה הסיבה לשגשוג או הצפה של ההודיה לאלוהים בתפילה. התנ"ך אומר כי אלוהים "יושב [נוכחותו נמצא] את שבחי עמו". המתנה שהכנסייה הקורינתית נותנת תגרום לנוצרים בירושלים להתפלל לצורכיהם, אך להתפלל עם ההודיה ה"רבה "המבורכת על צרכיהם. הם יגידו "תודה" לאלוהים.
 
האם היית הסיבה שמישהו מציע הודיה לאלוהים בזמן האחרון? האם היית הסיבה שמישהו בא לכנסייה עם דו"ח שבח במקום בקשה תפילה? אם לא, למה לא להתחיל לתת בחופשיות היום? לספק צורך של מישהו אחר. תן להם סיבה להיות אסיר תודה.

---

עכשיו, אם אתה איתנו היום, ואתה לא יודע את ישוע המשיח כמושיעך, התפילה הראשונה שלך צריכה להיות מה שאנו מכנים תפילה חוטא.

אל הרומים 10: 9 & 13 אומר, "כי אם אתה להתוודות עם הפה שלך ישוע ישוע, תאמין בלבך כי אלוהים יהוה הרים אותו מן המתים, אתה תישמר ... עבור כל מי יקרא את השם של אלוהים ישמרו ".

אם רק סמכת על ישוע המשיח כעל מושיעך, ואתה התפללת לתפילה הזאת ומכוונת אותה מהלב שלך, אני מצהיר לך כי על סמך דבר האלוהים, אתה נשמר עכשיו מהגיהנום ואתה בדרך לשמים. ברוכים הבאים למשפחה של אלוהים!

אלוהים אוהב אותך. אנחנו אוהבים אותך. ואלוהים יברך אותך.